Hlavní důvody nové výmalbyPsychologie a symbolika barevOptické klamy při malování interiérůProč si objednat malířské práce právě u nás

Proč si objednat malířské práce právě u nás

Pokud si objednáte malířské práce, rekonstrukce bytů a domů nebo úklid u nás UŠETŘÍTE! PROČ?

Po našich pracích už nemusíte malovat každý rok a hledat malíře, nebo řemeslníka na opravu prasklin, vybledlých maleb, či flekatých stěn. Nekvalitně zhotovených stěrek, omítek, z důvodu nesplněných technologických postupů a nekvalitních materiálů. Nebo nekvalitně smontovaných podlah, neodborně zrealizovaných rekonstrukcí koupelen.

 

Český trh má mnoho řemeslníků a firem, které nabízejí služby za nízké ceny nebo rychlou práci. Ale v mnoha případech se za nízkou cenou skrývá nekvalitní a levný materiál a nedodržené technologické postupy.

Mnozí řemeslníci zaměstnáni ve firmách, které nabízejí nízké ceny prací, jsou špatně finančně ohodnoceni, častokrát pracují za minimální mzdu a tím pádem nejsou motivováni. V takovém případě trpí kvalita práce a samotný zákazník.

A toto je důvodem, proč jsou zákazníci již po krátkém čase od rekonstrukce nuceni hledat řemeslníky na různé opravy prací, které předešlý mistr nebo firma nezhotovila kvalitně.

Zásady,které dodržujeme:

  1. kvalitní materiály
  2. dodržování technologických postupů
  3. pojištění proti poškození majetku
  4. rychlý servis - podle možností
  5. čistá práce
  6. rozumné ceny
  7. úklid po pracích
  8. dlouhodobé zkušenosti
  9. spokojený zákazník

Kontakt

Jakub Košťálek, Církvice 11
TEL: +420 607 182 936
EMAIL: info@finalcolor.cz
IČ: 87521652